O nas

Ponad 20 lat doświadczenia

 

Od 20 lat nasza firma dostarczyła sieci rybackie i wszelkiego rodzaju sprzęt rybacki dla przemysłu i armatorów rybackich. Od tego czasu branża bardzo się rozwinęła. Rybacy zbudowali nowe i nowocześniejsze statki rybackie, a nasza firma zainwestowała wiele pracy, aby wesprzeć przemysł i rybaków najlepszymi sieciami rybackimi i innym sprzętem.

Specjalizujemy się w produkcji sieci rybackich, sieci ochronnych, zabezpieczających i sportowych.

 


Jeśli chodzi o szycie sieci rybackich, jesteśmy w stanie produkować wszelkiego rodzaju w pełni zmontowane sieci skrzelowe. Jedną z naszych usług jest czyszczenie i usuwanie zużytych sieci skrzelowych. Ponad 75% z około 20 000 sieci, które szyjemy rocznie, jest montowanych na liniach używanych.

 

Mamy również znaczną produkcję wszelkiego rodzaju plecionych produktów, takich jak liny pływające, poliesterowe, polipropylen i ołów.

 

Zaopatrujemy większość jednostek rybackich  i pływające w całej Polsce i nie tylko.
Posiadamy duży i kompletny asortyment do zaoferowania na całym świecie.

 

Nasza firma zajmuję się produkcją i montażem sieci rybackich wszelkiego typu. Zaopatrujemy jednostki rybackie i pływające we wszystkie potrzebne narzędzia do połowu ryb.

 

Nasze doświadczenie pozwala nam realizować każde nawet nietypowe zamówienie.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

© COPYRIGHT ©2020, All rights reserved. site by jetdesign.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.